Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. 

Pomysł stworzenia „Bezpiecznego Malucha” pojawił się w trakcie obserwacji i pracy przy różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach dotyczących bezpiecznego rozwoju dzieci. Każdy z rodziców chce aby jego dziecko rozwijało się bezpiecznie z dala od zagrożeń, które może napotkać na swojej drodze. Większość rodziców nie zdaje sobie sprawy z wielu niebezpiecznych sytuacji w jakich może się znaleźć ich dziecko. Nie wszyscy opiekunowie wiedzą też jak pomóc dziecku w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia. Niestety rodzice bardzo często są bezradni kiedy coś złego przydarzy się dziecku. „Bezpieczny Maluch” powstał, żeby edukować przede wszystkim w temacie udzielania pierwszej pomocy i unikania podstawowych zagrożeń jakie na swojej drodze może spotkać każde dziecko.

Kampania Bezpieczny Maluch swoim działaniem obejmuje teren całej Polski – jesteśmy nie tylko we wszystkich większych miastach - pojawiamy się też w mniejszych ośrodkach w kraju.

Udział w spotkaniach jest BEZPŁATNY.

 

Kampania spełnia swoje założenia – regularnie otrzymujemy telefony i maile z podziękowaniem od rodziców, którzy dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym w trakcie warsztatów Bezpiecznego Malucha uratowali życie swojego dziecka.

» DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! «